Lietuviškų patirčių projektas ooosom.lt pristato

Apie projektą

Pernai Vasario 16-ąją švęsti Vilniuje mūsų susirinko daugiau nei 46 000 žmonių, dalyvavusių beveik 150-yje renginių.

Šiemet, Šimtmečio proga, mūsų bus dar daugiau – Valstybingumo maršrutai „Geltona. Žalia. Raudona.“ driekiasi ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Šventės proga duris vėl plačiai atveria pažįstamos ir dar neatrastos kultūrinės erdves, muziejai, restoranai – kad švęstume turiningai ir linksmai, o mūsų susirinktų rekordinis būrys!

Pasirinkę miestą susidarykite savo programą: užsiregistruokite į renginius, o atvykę į juos būtinai pateikite bilietą – atspausdintą ar išmaniojo įrenginio ekrane.

Visi renginiai nemokami!

Šventės proga pasipuoškite trispalve apyranke – ją įsigyti galite čia.

ANYKŠCIAI KRETINGA PALANGA VILKAVIŠKIO RAJ. DRUSKININKAI KUDIRKOS NAUMIESTIS PANEVĖŽYS ŠIAULIAI KAUNAS VILNIUS ALYTUS PLUNGĖ

Vasario 16-oji – tai mūsų paveldas.

Geltonasis maršrutas skirtas Lietuvos paveldui ir jo pristatymui.

Iš naujo atraskime, patirkime, džiaukimės ir didžiuokimės tuo, ką sukaupėme per amžius.

Ekskursijos, filmai ir pokalbiai skirti prisiminti mūsų istoriją ir prie jos betarpiškai prisiliesti, o edukacinių užsiėmimų metu prisimintas žinias pritaikysime praktiškai. Kad šventė būtų ne tik prasminga, bet ir skani, daugelis restoranų parengė specialių patiekalų.

Lietuvos paveldui skirtas Geltonasis maršrutas.

Vasario 16-oji – tai mūsų žmonės.

Žaliasis maršrutas skirtas talentingiausiems Lietuvos žmonėms, jų pergalėms, iniciatyvoms bei išradimams – čia sutiksite tuos, kurie kuria valstybę, ją garsina užsienyje ir įkvepia mus kasdien ja didžiuotis. Šiandien yra puikia proga susipažinti, pabendrauti su iškiliais Lietuvos kūrėjais ir įsigilinti į jų kūrybą.

Talentingiausiems Lietuvos žmonėms ir jų iniciatyvoms skirtas Žaliasis maršrutas.

Vasario 16-oji – tai valstybė.

Raudonasis maršrutas skirtas valstybingumo istorijai ir tam, dėl ko kovojome per amžius.

Kaip radosi ir vystėsi Lietuvos valstybingumo suvokimas, kurios išskirtinės asmenybės prisidėjo prie to, kaip mes dabar suprantame savo valstybę – giliau pažinkime savo istoriją, kad didžiuotumėmės dar labiau.

Lietuvos valstybingumo istorijai skirtas Raudonasis maršrutas.

Švęsdami Vasario 16-ąją pasipuoškite specialiai šiai progai sukurta trispalve apyranke.

Daili ir patvari apyrankė bet kurioje minioje akimirksniu pastebėti savo bendrapilietį ir bendramintį – ji padės ilgai prisiminti apie vieną iš pačių svarbiausių, prasmingiausių, brangiausių ir gražiausių akimirkų praeities, dabarties ir ateities Lietuvoje.

Padovanokite sau, padovanokite mamai, tėčiui, vaikams, seneliams, močiutėms ir draugams – tegul trispalvė šventė suvienija visą Lietuvą!

Įsigyti apyrankę galite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje esančiose GINTARINĖSE VAISTINĖSE.

Apyrankę galima įsigyti ir internetu www.gintarine.lt, o atsiimti galėsite bet kurioje Jums patogiausioje GINTARINĖJE VAISTINĖJE visoje Lietuvoje.