Lietuviškų patirčių projektas ooosom.lt pristato

Šiauliai

Programa

Vasario 16-oji – tai mūsų paveldas.

Geltonasis maršrutas skirtas Lietuvos paveldui ir jo pristatymui.

Iš naujo atraskime, patirkime, džiaukimės ir didžiuokimės tuo, ką sukaupėme per amžius.

Ekskursijos, filmai ir pokalbiai skirti prisiminti mūsų istoriją ir prie jos betarpiškai prisiliesti, o edukacinių užsiėmimų metu prisimintas žinias pritaikysime praktiškai. Kad šventė būtų ne tik prasminga, bet ir skani, daugelis restoranų parengė specialių patiekalų.

Lietuvos paveldui skirtas Geltonasis maršrutas.

Vasario 16-oji – tai mūsų žmonės.

Žaliasis maršrutas skirtas talentingiausiems Lietuvos žmonėms, jų pergalėms, iniciatyvoms bei išradimams – čia sutiksite tuos, kurie kuria valstybę, ją garsina užsienyje ir įkvepia mus kasdien ja didžiuotis. Šiandien yra puikia proga susipažinti, pabendrauti su iškiliais Lietuvos kūrėjais ir įsigilinti į jų kūrybą.

Talentingiausiems Lietuvos žmonėms ir jų iniciatyvoms skirtas Žaliasis maršrutas.

Vasario 16-oji – tai valstybė.

Raudonasis maršrutas skirtas valstybingumo istorijai ir tam, dėl ko kovojome per amžius.

Kaip radosi ir vystėsi Lietuvos valstybingumo suvokimas, kurios išskirtinės asmenybės prisidėjo prie to, kaip mes dabar suprantame savo valstybę – giliau pažinkime savo istoriją, kad didžiuotumėmės dar labiau.

Lietuvos valstybingumo istorijai skirtas Raudonasis maršrutas.

Švęsdami Vasario 16-ąją pasipuoškite specialiai šiai progai sukurta trispalve apyranke.

Daili ir patvari apyrankė bet kurioje minioje akimirksniu pastebėti savo bendrapilietį ir bendramintį – ji padės ilgai prisiminti apie vieną iš pačių svarbiausių, prasmingiausių, brangiausių ir gražiausių akimirkų praeities, dabarties ir ateities Lietuvoje.

Padovanokite sau, padovanokite mamai, tėčiui, vaikams, seneliams, močiutėms ir draugams – tegul trispalvė šventė suvienija visą Lietuvą!

Įsigyti apyrankę galite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje esančiose GINTARINĖSE VAISTINĖSE.

Apyrankę galima įsigyti ir internetu www.gintarine.lt, o atsiimti galėsite bet kurioje Jums patogiausioje GINTARINĖJE VAISTINĖJE visoje Lietuvoje.

Fotografijos muziejus Vilniaus g. 140
Paroda
11:00

Paroda Tapatybės formatai. Tradicija ir modernumas tarpukario Lietuvos fotografijoje.

Apsilankysime Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui skirtoje parodoje Tapatybės formatai. Tradicija ir modernumas tarpukario Lietuvos fotografijoje.

Trukmė: 7 val.

Registracija nereikalinga.
Edukacinis užsiėmimas Edukacinis užsiėmimas
11:00

Paroda Tapatybės formatai. Tradicija ir modernumas tarpukario Lietuvos fotografijoje. ir šventinė edukacinė programa

Apsilankysime Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui skirtos parodoje Tapatybės formatai. Tradicija ir modernumas tarpukario Lietuvos fotografijoje. ir atliksime užduotis, skirtas geriau pažinti ir kūrybiškai nagrinėti bei interpretuoti parodoje pristatomus fotografus ir jų darbus. Kiekvienas apsilankęs galės atvirlaiškyje užrašyti sveikinimą Lietuvai ar iliustruoti tarpukariu siųsto atvirlaiškio tekstą.

Trukmė: 6 val.

Registracija nereikalinga.